Bądź na bieżąco i zapisz się na nasz NEWSLETTER!

Informacje dla zwiedzających

Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: imagcache_actions. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /includes/bootstrap.inc).

Wejście na pokazy ręcznego formowania szkła oraz na stałą wystawę "Szkło w Krakowie. Przemysł i sztuka. 1931-1998" od strony ulicy Lipowej, przez Galerię Lipowa 3.

 

GODZINY OTWARCIA WYSTAWY STAŁEJ I WYSTAWY CZASOWEJ:

Stała ekspozycja i wystawa czasowa: 
pon.- pt. 10-18; sb. 10-16

GODZINY OTWARCIA POKAZÓW:

Pokazy ręcznego formowania szkła:
pon.-pt. 10-17 (ostatnie wejście o 16.30); sb. 10-16.00 (ostatnie wejście o 15.30) 

 

CENY BILETÓW - WYSTAWA STAŁA I POKAZ RĘCZNEGO FORMOWANIA SZKŁA

Bilet normalny – 16 zł

Bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci, renciści) – 14 zł

Bilet grupowy* normalny (w cenie usługa przewodnicka) – 14 zł od osoby

Bilet grupowy* ulgowy (w cenie usługa przewodnicka) – 12 zł od osoby

Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + min. 2 dzieci) – 14 zł od osoby

*min. 10 osób.

Usługa przewodnicka w języku polskim – 50 zł

 

PROGRAMY PARTNERSKIE:

1. WSPÓLNY BILET

- KOPALNIA SOLI w BOCHNI
Bilet zintegrowany w cenie 31 zł/os. obejmuje zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni oraz zwiedzanie Centrum Szkła i Ceramiki (pokaz ręcznego formowania szkła + wystawa stała). Oferta jest skierowana do grup szkolnych, minimum 15 - osobowych. Bezpłatny wstęp dla 1 opiekuna na każde 15 dzieci.

- MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ w KRAKOWIE

Bilet zintegrowany dla grup w cenie 15 zł/os. obejmuje zwiedzanie Muzeum Inżynierii MIejskiej w Krakowie oraz zwiedzanie Centrum Szkła i Ceramiki (pokaz ręcznego formowania szkła + wystawa stała). Bezpłatny wstęp dla 1 opiekuna na każde 15 dzieci.

Bilet zintegrowany normalny dla osób indywidualnych w cenie 20zł/os obejmuje zwiedzanie Muzeum Inżynierii MIejskiej w Krakowie oraz zwiedzanie Centrum Szkła i Ceramiki. 

Bilet zintegrowany ulgowy dla osób indywidualnych w cenie 15zł/os obejmuje zwiedzanie Muzeum Inżynierii MIejskiej w Krakowie oraz zwiedzanie Centrum Szkła i Ceramiki. 

Bilet zintegrowany rodzinny (2+2) w cenie 68zł/os obejmuje zwiedzanie Muzeum Inżynierii MIejskiej w Krakowie oraz zwiedzanie Centrum Szkła i Ceramiki. 

PRACOWNIA I MUZEUM WITRAŻU W KRAKOWIE

Bilet zintegrowany dla grup w cenie 21zł/os. obejmuje zwiedzanie Muzeum Witrażu w Krakowie oraz zwiedzanie Centrum Szkła i Ceramiki. 

Bilet zintegrowany dla grup w cenie 42zł/os. obejmuje warsztaty witrażowe połączone ze zwiedzaniem Muzeum Witrażu w Krakowie oraz warsztaty z malowania na szkle połączone ze zwiedzanie Centrum Szkła i Ceramiki. Bezpłatny wstęp dla 1 opiekuna na każde 15 dzieci.

 

2. PROGRAM KRAKOWSKA KARTA RODZINNA 3+

Dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ zniżka 50% na bilety wstępu do Centrum Szkła i Ceramiki.


3. 
KARTA DUŻEJ RODZINY

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny zniżka 50% na bilety wstępu do Centrum Szkła i Ceramiki.4. WOW KRAKOW! HOP ON HOP OFF BUS
 – Usługa, która pozwala turystom zobaczyć wyjątkowe atrakcje Krakowa. Busy kursują po stałej trasie obejmującej przystanki zlokalizowane w atrakcyjnie turystycznie miejscach . System audio opowiada o atrakcjach zlokalizowanych na najbliższym przystanku.

Więcej na: www.hophopbus.pl