Bądź na bieżąco i zapisz się na nasz NEWSLETTER!

Rodzinne warsztaty szklarskie - II edycja

Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: imagcache_actions. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /includes/bootstrap.inc).
16.09.17
Ze względu na duże zainteresowanie naszymi rodzinnymi warsztatami szklarskimi postanowiliśmy we wrześniu zaprosić tych, którym nie udało się odwiedzić nas w sierpniu:) 16 września 2017 roku organizujemy drugą edycję "Fascynującego świata szkła"! Mile widziani będą zarówno ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć, jak "na żywo" powstają szklane przedmioty, a także ci, którzy po prostu kochają szkło i mogą patrzeć godzinami na proces jego powstawania:)

W trakcie warsztatów dowiecie się, z czego powstaje szkło, jakich narzędzi używa się do jego formowania i jak wysoka temperatura panuje w hutniczym piecu. Poznacie plusy i minusy hutniczej pracy i sami będziecie mogli spróbować swoich sił w tym zawodzie. A przede wszystkim zobaczycie, jak z gorącej, szklanej kropelki powstają naczynia, kwiaty, zwierzęta...

16 września 2017
godz. 10.30 

Czas trwania warsztatów: ok. 1,5 h
Koszt udziału w warsztatach: 15 zł
Wiek uczestników: 4-104 lat :)

Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o zapisy mailowo lub telefonicznie: centrum@lipowa3.pl, 12 423-67-90